Ben jij actief in de muziek/kunst industrie en zoek je een goed platform dat al staat, socials heeft, een following, en trouwe lezers?3000 facebook likes en volgers, actief op Instagram, post unieke dingen en inspireer de volgers, een LinkedIn pagina erbij. Een kant en klaar merk.
Ben jij een trouwe fan en wil jij posten over de muziek/kunst en talenten? wil jij je eigen platform hebben? Of ben je misschien een publishing agency dat haar portfolio met merken wil uitbreiden?
Wil jij geld verdienen met je eigen artistieke kledinglijn en deze via de site verkopen?. Verdienen met gesponsorde content(moet zeker nog wat aan SEO en linkbuilding gedaan worden).Maar kan zeker een potentieel sterk merk worden.
Ik (mandy) wil graag verder met carrieretijd.nl, financetijd.nl en mijn Engelse sites en daarin investeren vandaar dat ik dit kunstwerk weg doe voor de potentiële liefhebber. Maak er iets unieks en groots van.
Doe een bod en wie weet is dit platform/magazine met duizenden lezers van jou.
Thnx, xx mandy
